freelance

sıradan web tasarım ve kötü kodlamalara gereksiz harcamalar yapmadan projelerinizin başarıya ulaşmasını istiyorsanız, doğru adrestesiniz. profesyonellik ve freelance kavramlarını doğru harmanlamış biri olarak, web tasarım projelerinize kusursuz bir işçilikle yaklaşıyorum. siz de benimle çalışarak web tasarım ajanslarının yüksek maliyetlerinden ve amatör tasarımcı ve yazılımcıların kötü işlerinden kurtulabilirsiniz!

neler yapıyorum

özgünlüğün, karşımızdakine hitap etme potansiyelimizi yansıttığını biliyoruz. bu sebeple içerik üretme konusunda alıntı yapacağımız tek kaynağımızın kendi yaratıcılığımız olması, oluşacak tasarımımızın kalitesi açısından da oldukça önemli. orijinal fikirler klişeleşmiş bir konuyu dahi tekrar gündeme getirebileceğinden, çalışmalarımızı bunu baz alarak dizayn etmek bu özgünlüğü sağlamak için gerekli olabilecek şeylerden biri. özgün bir tasarım, tamamen yenilikçi ve kendine has nitelikler içerdiğinden; içine daldığı temaya getirebileceği hareketlilik konusunda dikkat edilen bir husus. sunacağımız şeyleri nasıl aktarabildiğimiz, alıcı açısından da hakkımızdaki izlenimi değiştirebilme potansiyeline sahip.

hizmetler

verdiğim hizmetler arasında ise;

web site tasarımı

web yazılım

responsive web tasarım

kurumsal web tasarım

arama motoru optimizasyonu (SEO)

grafik tasarım

iletişim

söyleyeceğiniz bir hikayeniz olduğunu biliyoruz. dünyanın sizin inanılmaz fikirlerinizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi kucaklamasını istiyorsanız iletişime geçin.